Piriteknoloji Çanakkale
Piriteknoloji Eğitim Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret LTD. ŞTİ.
Tıkla Ara   Tıkla Ara Whatsapp Hattı   WhatsApp

2023 Vizyonunda Üniversitelerin Araştırma Laboratuvarları Çalıştayı'na Sponsor olduk

2023 Vizyonunda Üniversitelerin Araştırma Laboratuvarları Çalıştayı'nın altıncısı 16-17 Nisan 2020 tarihlerinde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Merkezi Araştırma Laboratuvarı, uygulama ve Araştırma Merkezi (ESOGÜ-ARUM) tarafından, Meşelik Yerleşkesindeki Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenecektir.


Bilal TÜRK
Bilal TÜRK
2023 Vizyonunda Üniversitelerin Araştırma Laboratuvarları Çalıştayı'na Sponsor olduk

“2023 Vizyonunda Üniversitelerin Araştırma Laboratuvarları Çalıştayı”nın altıncısı 16-17 Nisan 2020 tarihlerinde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Merkezi Araştırma Laboratuvarı, uygulama ve Araştırma Merkezi (ESOGÜ-ARUM) tarafından,  Meşelik Yerleşkesindeki Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenecektir.

Çalıştay, üniversite ArGe Laboratuvarları/Merkezleri paydaşları bir araya getirerek, bu alandaki son gelişmeler, ortak sorunlar, yeni imkanlar ve fırsatlar, yeni yasal düzenlemeler, sürdürülebilirlik koşulları ve gereksinimlerinin ele alınması hususlarında değerli merkez yöneticileri, bilim insanları, araştırmacılar, bürokratlar, sanayiciler ve ilgili firma/kuruluşlarla birlikte tartışma fırsatı sağlayacaktır.

Ayrıca, Anadolu’nun tarihi güzide kenti Eskişehir’in bilinmeyen yönlerini keşfetmenize olanak sağlayacak olan Çalıştay’ımıza katılımınız için, sizleri 16-17 Nisan 2020 tarihlerinde Eskişehir’e bekliyoruz.

Çalıştay ile ilgili detaylı bilgiye https://mrkzlab2023calistay.ogu.edu.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz. 

Çalıştayda Piriteknoloji olarak yer alıp Atlas Laboratuvar Yönetim yazılımımızı tanıtacağız. 

Merkez Laboratuvarlar Toplantı, Merkez Laboratuvar Çalıştay, 2020 Merkezi Laboratuvar toplantısı, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

  • Okunma Sayısı: 1165

Piri Teknoloji

3 Boyutlu Tasarım ve Prototip
Onur ATAK
Yüksek SEO puanı ve site hızı
Bilal TÜRK
Teknoloji atölyeleri kuruldu
Muzaffer Özdemir