Piriteknoloji Çanakkale
Yazılım Tasarım Web 3D Baskı
ÇANAKKALE
Tıkla Ara   Tıkla Ara Whatsapp Hattı   WhatsApp

2023 Vizyonunda Üniversitelerin Araştırma Laboratuvarları Çalıştayı'na Sponsor olduk

2023 Vizyonunda Üniversitelerin Araştırma Laboratuvarları Çalıştayı'nın altıncısı 16-17 Nisan 2020 tarihlerinde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Merkezi Araştırma Laboratuvarı, uygulama ve Araştırma Merkezi (ESOGÜ-ARUM) tarafından, Meşelik Yerleşkesindeki Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenecektir.


Bilal TÜRK
Bilal TÜRK
2023 Vizyonunda Üniversitelerin Araştırma Laboratuvarları Çalıştayı'na Sponsor olduk

“2023 Vizyonunda Üniversitelerin Araştırma Laboratuvarları Çalıştayı”nın altıncısı 16-17 Nisan 2020 tarihlerinde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Merkezi Araştırma Laboratuvarı, uygulama ve Araştırma Merkezi (ESOGÜ-ARUM) tarafından,  Meşelik Yerleşkesindeki Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenecektir.

Çalıştay, üniversite ArGe Laboratuvarları/Merkezleri paydaşları bir araya getirerek, bu alandaki son gelişmeler, ortak sorunlar, yeni imkanlar ve fırsatlar, yeni yasal düzenlemeler, sürdürülebilirlik koşulları ve gereksinimlerinin ele alınması hususlarında değerli merkez yöneticileri, bilim insanları, araştırmacılar, bürokratlar, sanayiciler ve ilgili firma/kuruluşlarla birlikte tartışma fırsatı sağlayacaktır.

Ayrıca, Anadolu’nun tarihi güzide kenti Eskişehir’in bilinmeyen yönlerini keşfetmenize olanak sağlayacak olan Çalıştay’ımıza katılımınız için, sizleri 16-17 Nisan 2020 tarihlerinde Eskişehir’e bekliyoruz.

Çalıştay ile ilgili detaylı bilgiye https://mrkzlab2023calistay.ogu.edu.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz. 

Çalıştayda Piriteknoloji olarak yer alıp Atlas Laboratuvar Yönetim yazılımımızı tanıtacağız. 

Merkez Laboratuvarlar Toplantı, Merkez Laboratuvar Çalıştay, 2020 Merkezi Laboratuvar toplantısı, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

  • Okunma Sayısı: 161

Piriteknoloji Çanakkale

Peki Google'da bizi görecek mi?
Çok güzel web sitesi yaptırdınız, her şey harika. Peki siteye kim girecek? Nerden bulacaklar sizi? Kartvizitte veya şirket arabası arkasında yazan web adresinden mi? Hiç sanmıyorum. Google, Yandex, Bing gibi sitelerin aramalarında çıkmıyorsanız geçmiş olsun.
Bilal TÜRK
Bilal TÜRK
Yüksek SEO puanı ve site hızı
Web sitesi tasarımı bugünlerde herkes yapabilir. Ama arama motorları tarafından indexlenmek için çok daha fazlası gerekli: SEO Mühendisliği
Bilal TÜRK
Bilal TÜRK
Koyun Sürü Takip Kayıt Yazılımı Programı - Küçükbaş Sürü Yönetim Sistemi
Küçükbaş Hayvan Besiciliği yapan çiftlikler için oluşturulmuş yazılımımızdır. Koyun Sürü Takip programı olarak da bilinen bu yazılımımız hakkında daha detaylı bilgi için bizi arayınız.
Bilal TÜRK
Bilal TÜRK
Teknoloji atölyeleri kuruldu
Piriteknoloji firması Çanakkale'de kodlama, robotik ve üç boyutlu tasarım atölyeleri kurdu.
Muzaffer Özdemir
Muzaffer Özdemir