Piriteknoloji Çanakkale
Yazılım Tasarım Web 3D Baskı
ÇANAKKALE
Tıkla Ara   Tıkla Ara Whatsapp Hattı   WhatsApp

Artırılmış - Sanal Gerçeklik Eğitimi

Artırılmış Gerçeklik, kodlamayı ekranın ötesine genişletmenin yeni bir yoludur!


Artırılmış - Sanal Gerçeklik Eğitimi

Bu eğitimde, çocuklar bilgisayarlarında veya tablette web kamerasını kullanarak gerçek ve sanal dünyayı harmanlayan etkileşimli deneyimlerin nasıl geliştirileceğini keşfederler.

AR (Artırılmış Gerçeklik) nedir?
Snapchat filtreleri veya 2016 hit Pokémon GO gibi oyunların bağlamında AR'ye aşina olabilirsiniz, bu da kullanıcıların gerçek dünyayı duyarlı bir dijital kaplama ile görüntülemelerini sağlar. AR’nin yetenekleri gelişmeye devam ettikçe, bu teknoloji için parlak bir gelecek var! Bazı araştırmalar, önümüzdeki 10 yıl içinde yalnızca başa takılan AR cihazlarının 72 milyar dolarlık bir gelir elde edeceğini tahmin ediyor.

Sağlık hizmetlerinden eğitime ve hatta evlerimize ve otomobillerimize kadar, önümüzdeki yıllarda bir tür AR'yi içermeyen yaşam alanları azdır. IKEA Place gibi uygulamalar, AR'nin yardımıyla mobilya parçalarını ve sürücünün görüş alanında şeffaf bir veri ekranına sahip baş üstü ekranlar (HUD) kıyafet arabaları hayal etmenizi sağlar.

Çocuklarınızın bu teknolojileri kullanandan öte, tasarlayan kişiler olması için kurslarımız harika bir başlangıç olacaktır. 

  • Okunma Sayısı: 55

Piriteknoloji Çanakkale

Peki Google'da bizi görecek mi?
Çok güzel web sitesi yaptırdınız, her şey harika. Peki siteye kim girecek? Nerden bulacaklar sizi? Kartvizitte veya şirket arabası arkasında yazan web adresinden mi? Hiç sanmıyorum. Google, Yandex, Bing gibi sitelerin aramalarında çıkmıyorsanız geçmiş olsun.
Bilal TÜRK
Bilal TÜRK
Yüksek SEO puanı ve site hızı
Web sitesi tasarımı bugünlerde herkes yapabilir. Ama arama motorları tarafından indexlenmek için çok daha fazlası gerekli: SEO Mühendisliği
Bilal TÜRK
Bilal TÜRK
Koyun Sürü Takip Kayıt Yazılımı Programı - Küçükbaş Sürü Yönetim Sistemi
Küçükbaş Hayvan Besiciliği yapan çiftlikler için oluşturulmuş yazılımımızdır. Koyun Sürü Takip programı olarak da bilinen bu yazılımımız hakkında daha detaylı bilgi için bizi arayınız.
Bilal TÜRK
Bilal TÜRK
Teknoloji atölyeleri kuruldu
Piriteknoloji firması Çanakkale'de kodlama, robotik ve üç boyutlu tasarım atölyeleri kurdu.
Muzaffer Özdemir
Muzaffer Özdemir