Piriteknoloji Çanakkale
Piriteknoloji Eğitim Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret LTD. ŞTİ.
Tıkla Ara   Tıkla Ara Whatsapp Hattı   WhatsApp

Artırılmış - Sanal Gerçeklik Eğitimi

Artırılmış Gerçeklik, kodlamayı ekranın ötesine genişletmenin yeni bir yoludur!


Artırılmış - Sanal Gerçeklik Eğitimi

Bu eğitimde, çocuklar bilgisayarlarında veya tablette web kamerasını kullanarak gerçek ve sanal dünyayı harmanlayan etkileşimli deneyimlerin nasıl geliştirileceğini keşfederler.

AR (Artırılmış Gerçeklik) nedir?
Snapchat filtreleri veya 2016 hit Pokémon GO gibi oyunların bağlamında AR'ye aşina olabilirsiniz, bu da kullanıcıların gerçek dünyayı duyarlı bir dijital kaplama ile görüntülemelerini sağlar. AR’nin yetenekleri gelişmeye devam ettikçe, bu teknoloji için parlak bir gelecek var! Bazı araştırmalar, önümüzdeki 10 yıl içinde yalnızca başa takılan AR cihazlarının 72 milyar dolarlık bir gelir elde edeceğini tahmin ediyor.

Sağlık hizmetlerinden eğitime ve hatta evlerimize ve otomobillerimize kadar, önümüzdeki yıllarda bir tür AR'yi içermeyen yaşam alanları azdır. IKEA Place gibi uygulamalar, AR'nin yardımıyla mobilya parçalarını ve sürücünün görüş alanında şeffaf bir veri ekranına sahip baş üstü ekranlar (HUD) kıyafet arabaları hayal etmenizi sağlar.

Çocuklarınızın bu teknolojileri kullanandan öte, tasarlayan kişiler olması için kurslarımız harika bir başlangıç olacaktır. 

  • Okunma Sayısı: 1129

Piri Teknoloji

3 Boyutlu Tasarım ve Prototip
Onur ATAK
Yüksek SEO puanı ve site hızı
Bilal TÜRK
Teknoloji atölyeleri kuruldu
Muzaffer Özdemir