Necmettin Erbakan Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi Atlas'ı tercih etti

Necmettin Erbakan Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi ile yapılan görüşmeler neticisinde geçen hafta Atlas Laboratuvar Yönetim Yazılımı BİTAM'a kuruldu. 26-27 Ağustos tarihlerinde eğitimi verilen yazılıma personelin tamamı katılım sağladı.

Yazılımın iyi öğrenilmesi ve eksiksiz uygulanması konusunda titizlik gösteren Laboratuvar Müdürü Prof.Dr.Haluk Bingöl yazılım hakkında olumlu fikirlerini ve katkılarını sundu. BİTAM idari kadrosu ve personelinin katkıları ile yazılıma dijital imzalı ve web sayfasından dogrulanabilir fiyat teklifi, analiz personelinin analiz takvimlemesinde saat bilgisinin de eklenebilmesi, tahsilat aktarım özelliği, müşteri ekranı düzenlemeleri gibi yeni özellikler yazılıma eklenmiş oldu. Katkılarından dolayı kendilerine teşekkür ediyor, Piriteknoloji ekibi olarak desteğimizin ve ilgimizin her zaman üst seviyede olacağını belirtmek istiyoruz.

Eğitime gelmeden önceki hafta BİTAM personelinin yazılımın çoğu özelliklerini kendi kendilerine öğrenmiş olmaları da kullacını dostu tasarım anlayışımızın da bir meyvesi olarak karşımıza çıktı. En iyi yazılım hiçbir eğitim gerektirmeyen yazılımdır felsefesi doğrultusunda geliştirmelere devam edeceğiz. 

 
İletişim

ÇOMÜ Teknopark Sitesi Sarıcaeli Köyü No:276 Merkez Çanakkale

Sosyal ağlarda biz

Site Haritası

 


© 2020 Copyright Piriteknoloji
Flag Counter