Piriteknoloji Çanakkale
Piriteknoloji Eğitim Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret LTD. ŞTİ.
Tıkla Ara   Tıkla Ara Whatsapp Hattı   WhatsApp

Robotik Kodlama Eğitimi

Piriteknoloji, Çanakkale'de ileri robotik ve programlama kursları sağlayan Çanakkale'de bir robotik eğitim ve öğrenim merkezidir.


Robotik Kodlama Eğitimi

Robotik eğitimi için kodlamada öncülük etmek amacıyla müşterilerimize en yüksek kalitede öğrenme deneyimi sunuyoruz.
Öğrencilere ve öğretmenlere yaz kursları, atölye çalışmaları, okul sonrası programlar, Çanakkale'de tatil programları, programlama ve kodlama kursları ve daha fazlasını içeren çok çeşitli robotik kursları ve eğitim programları sunuyoruz. Kodlama ve robotik kurslarımız en uygun veya her yaştan çocuğa uygundur. Öğrencilerin uygulamalı, bütünsel bir öğrenme deneyimi yaşamalarını sağlamak için tasarlanmış, bilgili ve tutkulu eğitmenlerden oluşan bir ekibimiz var. Öğrenme materyallerimiz  ve robotlar için gerçek kodlama uygulama ve üstün eğitim standartlarını koruma ve gelecekteki dünya liderlerini hazırlama yaklaşımı da dahil olmak üzere STEM kavramlarına dayanan aktivitelerle uyumludur!

Çanakkale Robotik kodlama hakkında daha fazla bilgi edinin
Öğrencilerinizi sadece robotlarla tanışmakla kalmayacak, aynı zamanda onlara gerçekten yenilikçi ve heyecan verici teknoloji odaklı bir öğrenme deneyimi sunacak bir atölye düzenleyerek yarının problem çözücüleri olmaları için ilham verin. 

  • Okunma Sayısı: 1052