Piriteknoloji Çanakkale
Yazılım Tasarım Web 3D Baskı
ÇANAKKALE
Tıkla Ara   Tıkla Ara Whatsapp Hattı   WhatsApp

Robotik Kodlama Eğitimi

Piriteknoloji, Çanakkale'de ileri robotik ve programlama kursları sağlayan Çanakkale'de bir robotik eğitim ve öğrenim merkezidir.


Robotik Kodlama Eğitimi

Robotik eğitimi için kodlamada öncülük etmek amacıyla müşterilerimize en yüksek kalitede öğrenme deneyimi sunuyoruz.
Öğrencilere ve öğretmenlere yaz kursları, atölye çalışmaları, okul sonrası programlar, Çanakkale'de tatil programları, programlama ve kodlama kursları ve daha fazlasını içeren çok çeşitli robotik kursları ve eğitim programları sunuyoruz. Kodlama ve robotik kurslarımız en uygun veya her yaştan çocuğa uygundur. Öğrencilerin uygulamalı, bütünsel bir öğrenme deneyimi yaşamalarını sağlamak için tasarlanmış, bilgili ve tutkulu eğitmenlerden oluşan bir ekibimiz var. Öğrenme materyallerimiz  ve robotlar için gerçek kodlama uygulama ve üstün eğitim standartlarını koruma ve gelecekteki dünya liderlerini hazırlama yaklaşımı da dahil olmak üzere STEM kavramlarına dayanan aktivitelerle uyumludur!

Çanakkale Robotik kodlama hakkında daha fazla bilgi edinin
Öğrencilerinizi sadece robotlarla tanışmakla kalmayacak, aynı zamanda onlara gerçekten yenilikçi ve heyecan verici teknoloji odaklı bir öğrenme deneyimi sunacak bir atölye düzenleyerek yarının problem çözücüleri olmaları için ilham verin. 

  • Okunma Sayısı: 43

Piriteknoloji Çanakkale

Peki Google'da bizi görecek mi?
Çok güzel web sitesi yaptırdınız, her şey harika. Peki siteye kim girecek? Nerden bulacaklar sizi? Kartvizitte veya şirket arabası arkasında yazan web adresinden mi? Hiç sanmıyorum. Google, Yandex, Bing gibi sitelerin aramalarında çıkmıyorsanız geçmiş olsun.
Bilal TÜRK
Bilal TÜRK
Yüksek SEO puanı ve site hızı
Web sitesi tasarımı bugünlerde herkes yapabilir. Ama arama motorları tarafından indexlenmek için çok daha fazlası gerekli: SEO Mühendisliği
Bilal TÜRK
Bilal TÜRK
Koyun Sürü Takip Kayıt Yazılımı Programı - Küçükbaş Sürü Yönetim Sistemi
Küçükbaş Hayvan Besiciliği yapan çiftlikler için oluşturulmuş yazılımımızdır. Koyun Sürü Takip programı olarak da bilinen bu yazılımımız hakkında daha detaylı bilgi için bizi arayınız.
Bilal TÜRK
Bilal TÜRK
Teknoloji atölyeleri kuruldu
Piriteknoloji firması Çanakkale'de kodlama, robotik ve üç boyutlu tasarım atölyeleri kurdu.
Muzaffer Özdemir
Muzaffer Özdemir